Blisko trzysta pań z terenu gminy wspólnie świętowało tegoroczny Dzień Kobiet. Specjalne dla nich na scenie wystąpił Łukasz Rybarski, znany i lubiany kabareciarz z Kabaretu Pod Wyrwigroszem, który swoją energią i nieskończonym zasobem humoru zagwarantował wszystkim doskonałą zabawę.

            To nie była zwykła gala. To było święto, podczas którego każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo. Wszystkie obecne panie zostały obdarowane żółtymi tulipanami oraz słodkimi upominkami, co jeszcze bardziej podkreśliło ciepło i serdeczność tego wieczoru. Gest ten symbolizował nie tylko wiosenną radość, ale również szacunek i uznanie dla roli kobiet w życiu społeczności lokalnej.

            Piękne słowa do wszystkich pań skierował burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce Dariusz Meresiński, który podkreślił wagę Święta Kobiet. - Dzień Kobiet w Daleszycach to coś więcej niż tradycja. To nasz sposób, by pokazać wdzięczność i podziękować naszym wspaniałym paniom za ich nieustający wkład w rozwój naszej gminy, miłość i troskę o drugiego człowieka. Chcemy, aby każda kobieta czuła się tu ceniona i doceniona każdego dnia. To nasze małe „dziękuję” za wszystko, co robicie dla naszej społeczności – mówił burmistrz Dariusz Meresiński, wręczając paniom kwiaty.

            Razem z Burmistrzem z naręczem tulipanów do pań pospieszyli także przybyli goście, radni sejmiku województwa świętokrzyskiego Piotr Żołądek i Grzegorz Gałuszka, a także radni Rady Miejskiej w Daleszycach z Przewodniczącym Rafałem Siwonią . Panowie chwalili panie i opowiadali zabawne anegdotki słodycze dla Pan rozdawali starosta kielecki Tomasz Pleban i Radna Rady Powiatu Anna Kosmala

            Jednak to występ Łukasza Rybarskiego z Kabaretu pod Wyrwigroszem był momentem, na który wszyscy czekali z największym napięciem. Jego dowcipne anegdoty, pełne ciepła i inteligentnego humoru, sprawiły, że sala rozbrzmiewała śmiechem. Każdy żart i opowieść były dowodem na to, że humor jest uniwersalnym językiem, który łączy ludzi i tworzy niezapomniane wspomnienia.

            Z całą pewnością tegoroczny Dzień Kobiet w Daleszycach na długo zapisze się w sercach wszystkich uczestniczek. Był to wieczór pełen humoru, emocji i wzajemnego szacunku, podczas którego społeczność Daleszyc raz jeszcze udowodniła, że potrafi świętować z klasą. W każdym uśmiechu i podziękowaniu kryła się głęboka wdzięczność i uznanie dla kobiet, które na co dzień budują tą wyjątkową społeczność.

            Dzień Kobiet w Daleszycach był wyjątkowym świętem, które nie tylko dostarczyło wielu powodów do śmiechu i radości, ale także stanowiło okazję do wyrażenia głębokiego szacunku dla kobiet i docenienia ich roli w społeczności. To wydarzenie pokazało, jak ważne jest celebrowanie tych wartości, które wzmacniają lokalną wspólnotę i łączą mieszkańców, tworząc wspomnienia, które pozostaną z nimi na długo.