Food-trucki po roku przerwy ponownie pojawią się na daleszyckim rynku. Ubiegłoroczny zlot, który był pierwszą tego typu imprezą w naszej gminie przyciągnął tłumy osób, które chciały spróbować pyszności z całego świata serwowanych przez ekipę Żarciowozów.

W tym roku oprócz świetnego jedzenia, będą czekać na Was również wyjątkowe atrakcje. W piątek (9 czerwca) daleszycki rynek zamieni się w salę kinową. Zawsze to My chodzimy do kina, tym razem będzie odwrotnie i kino przyjdzie do nas.

Sobotę (10 czerwca) rozpoczniemy od kolorowania Placu Staszica, a to za sprawą Holi Kolorowego Szaleństwa. Rzucane przez wszystkich proszki stworzą z rynku i ludzi jedną, wielką kolorową impresję. Następnie na scenie wystąpi NOWATOR, który zaśpiewa dla nas słoneczne hity. Zapewniamy, że każdego wprawią w świetny nastrój. Po koncercie zagra dla wszystkich DJ. Dyskoteka pod chmurką w ciepły czerwcowy wieczór - brzmi świetnie.

Niedziela ( 11 czerwca) to czas zarezerwowany dla naszych milusińskich. Występy artystyczne, animator i wiele atrakcji przygotowanych właśnie dla dzieci. Gminny Dzień Dziecka zapowiada się wyśmienicie.

Rezerwujcie terminy i widzimy się w Daleszycach. Zapewniamy, że będzie się działo. Dla dużego i małego, każdy znajdzie coś fajnego! :)