Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Daleszyce na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w ramach programu "Czyste Powietrze".

Podczas spotkania zostanie omówiony zakres programu i możliwości, jakie się z nim wiążą, a także jak poprawnie wypełnić wnioski o dofinansowanie i wnioski o płatność, jaką wysokość dofinansowania można uzyskać, jakie warunki powinien spełniać budynek kto może aplikować o środki w ramach programu. Omówiony zostanie również program “Moje Ciepło”, który jest kierowany dla właścicieli nowych domów jednorodzinnych na zakup i montaż powietrznych, wodnych i gruntowych pomp ciepła. Ponadto przewidziano również czas na pytania od mieszkańców i osób zainteresowanych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 31 maja 2022 r. w godz. 16:00-17:30 w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach ul. Sienkiewicza 11 – sala konferencyjna.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenia do dnia 31.05.2022 r. do godz. 12.00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 41 317 16 94 wew. 108.