Udany piknik w Kranowie

Nawet „afrykański" upał, jaki dotarł do nas w miniony weekend, nie zatrzymał najmłodszych mieszkańców Kranowa w domach! W sobotę przy świetlicy wiejskiej czekał na nich piknik z atrakcjami, których dzieci nie mogły przegapić.

„Piknik Kranowski" został zorganizowany w ramach projektu „Aktywnie nie tylko lokalnie" ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, rozdysponowanych przez Lokalną Grupę Działania Białe Ługi. Symboliczne przekazanie czeku na kwotę 1.000 zł przez prezesa LGD Zdzisława Pniewskiego na ręce pani kierownik świetlicy Leokadii Kulczyńskiej oficjalnie rozpoczęło zabawę.

– Te pieniądze, jak widać, zostały rozdysponowane w bardzo przyjemny sposób z myślą o najmłodszych, co cieszy, bo chcemy dla naszych dzieci tego, co najlepsze – powitał uczestników pikniku burmistrz Dariusz Meresiński, podkreślając, że – jak zawsze – może tu liczyć na „kranowską gościnność". - Z roku na rok widać, jak wspaniale rozwija się miejscowość i jak przybywa tutaj ciekawych wydarzeń, czego Wam gratuluję – dodała obecna na pikniku radna Rady Powiatu Kieleckiego Anna Kosmala.

Celem pikniku była integracja mieszkańców w każdym wieku, ale główne atrakcje zostały przygotowane z myślą o najmłodszych. Były zabawy na dmuchanym zamku, konkursy z nagrodami i pirackie przygody z animatorami, dla wzmocnienia – grill i słodki poczęstunek, a na pamiątkę udanego popołudnia – zabawna fotografia z „fotobudki". – To taki spóźniony Dzień Dziecka – zachęcał wszystkich do korzystania z przygotowanych niespodzianek dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Norbert Wojciechowski.

Organizatorami wydarzenia były: Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach, świetlica wiejska w Kranowie działająca przy MGOK, radna, sołtys i Rada Sołecka w Kranowie.


Dzisiaj jest: 5 grudnia 2020 Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

logo-korpus

zakladka-koronawirus2-www

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12332206