KSKS Vento Bike Team Daleszyce najlepszą drużyną w województwie świętokrzyskim!

veno-bike-team

Fot. Echo Dnia

Za nami 67 Plebiscyt Sportowy 2019. Wśród wielu nagrodzonych sportowców z całego województwa świętokrzyskiego nie mogło zabraknąć doskonale rozwijającej się i odnoszącej coraz większe sukcesy drużyny kolarskiej z Daleszyc. KSKS Vento Bike Team Daleszyce otrzymało zaszczytny tytuł Drużyny Roku 2019!

Sportowa gala to wielkie święto ludzi sportu z całego województwa świętokrzyskiego i spoza jego granic. Odbywa się raz w roku i jest doskonałą okazją do tego, aby docenić sportowców, którzy wyróżniają się swoimi wynikami.

Tegoroczna gala odbyła się w piętek 31 stycznia w Targach Kielce. Obecnych było tu około 600 osób. Wśród nich, oprócz sportowców i ludzi związanych ze sportem, trenerów, działaczy, a nawet olimpijczyków i medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata, znaleźli się także politycy, samorządowcy oraz przedstawiciele świata kultury i sztuki.

Podczas wydarzenia nagrodzeni zostali zarówno laureaci plebiscytu wojewódzkiego, jak i plebiscytów powiatowych. Wybrano najpopularniejszych sportowców, trenerów, talenty i drużyny w 2019 roku.

Zaszczytny tytuł Drużyny Roku 2019 trafił do KSKS Vento Bike Team Daleszyce. Młodzi kolarze mają na swoim koncie ogromne sukcesy w skali kraju. – Gratuluję zarówno zawodnikom Vento Bike Team, jak i trenerom, Janowi Baćkowskiemu oraz Krzysztofowi Baćkowskiemu, a także wszystkim osobom zaangażowanym w to, aby drużyna mogła odnosić sukcesy. Wszyscy w pełni zasłużyli na słowa podziękowania, a młodzi zawodnicy na tytuł Drużyny Roku 2019. Przed nimi kolejne wyzwania, a więc życzę im, aby odnosili kolejne sukcesy i nadal tak pięknie promowali gminę Daleszyce w województwie świętokrzyskim oraz całym w kraju – powiedział Dariusz Meresiński, burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce.

Agnieszka Olech


Dzisiaj jest: 18 stycznia 2021 Imieniny: Piotr, Małgorzata

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12399783