"Nocne czytanie" w Brzechowie

Już po raz piąty w Szkole Podstawowej w Brzechowie spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście na „Nocnym czytaniu”. Przewodnim tematem tegorocznego „Nocnego czytania” w naszej szkole były zwierzęta. Zgromadzeni goście przenieśli się w świat buszu by spotkać różne zwierzęta.

Razem z rodzicami, uczniami, nauczycielami czytali w tym roku: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – pan Dariusz Meresiński, Radna Rady Powiatu w Kielcach – pani Anna Kosmala, Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Daleszycach – pani Alicja Prendota, Radna Rady Miejskiej w Daleszycach – pani Elżbieta Szumska, Sołtys Brzechowa – pani Ilona Kozubek, panie Ewa Kwiecień i Małgorzata Bielecka – reprezentujące Stowarzyszenie „Kuźnia Talentów” oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Aneta Baran.

Wszyscy zaproszeni goście przeczytali dzieciom wiersze o tematyce zwierząt, natomiast najmłodsze dzieci na różne sposoby przedstawiły życie zwierząt. Po części artystycznej przyszedł czas na kolejne ważne tego wieczoru punkty programu – wspólne jedzenie pizzy oraz andrzejkową zabawę taneczną! Oczywiście chyba najważniejsza tej nocy jest możliwość spania w szkole wspólnie z rówieśnikami. Z tej możliwości skorzystała większość naszych uczniów!

Tegoroczne „Nocne czytanie” należy zaliczyć do niezwykle udanych!

Maria Tarczyńska – nauczycielka SP w Brzechowie


Dzisiaj jest: 12 sierpnia 2020 Imieniny: Klara, Lech, Julian

wybory-prezydenta-logozakladka-koronawirus2-www

odpady-nowe-konto.jpg

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12173035