Festyn Rodzinny w Słopcu

8 czerwca w Słopcu odbył się festyn rodzinny. Słopiecka scena aż drżała od tanów, pląsów i śpiewów uczniów Szkoły Podstawowej im. Edmunda Niziurskiego. Wszystkie dzieci z radością występowały, chcąc uświetnić swoimi popisami to rodzinne święto. Zawitały do nas także reprezentantki szkoły tańca Go4Dance, które wraz z grupą taneczną z naszej szkoły zaprezentowały fenomenalne umiejętności taneczne.

Na placu szkolnym również nie brakowało atrakcji. Rozstawiono stoiska z pysznościami i niespodziankami. Rada Rodziców serwowała lody i gofry, Kawiarenka Samorządu zapraszała na pyszne ciasta, chłodne napoje oraz kawę i herbatę, ale największym entuzjazmem cieszyło się stoisko „Zabawa w fanty”. Pani Sołtys Stanisława Kulik, swoim zwyczajem, pilnowała by w brzuchach nie było pusto. Wszyscy wygłodniali mogli posilić się przy punkcie z grillowanymi przysmakami. Także słopieckie Koło Gospodyń Wiejskich serwowało najlepszy bigos na świecie.

Po zakończeniu występów artystycznych, najmłodsi rzucili się w wir zabawy z animatorami z Zespołu Mat Art, a kiedy maluchy się zmęczyły i udały do domów, przyszedł czas na atrakcje dla rodziców, którzy bawili się na dyskotece „pod chmurką”.

Słopiecki festyn swoją obecnością uświetnił pan sekretarz Piotr Ferens. Wraz z panem Mariuszem Dziadowiczem wręczył on pamiątkowe puchary dla zawodników za mecz, który został rozegrany na pełnowymiarowym boisku. Odwiedzili nas także dyrektorzy innych szkół z gminy Daleszyce wraz z przedstawicielami stowarzyszeń.

Radości i śmiechom nie było końca. Wszystkim dopisywały humory, podobnie jak pogoda – słońce tego dnia przygrzewało naprawdę mocno. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom, Radzie Rodziców, darczyńcom i wszystkim, którzy kupili cegiełki, losy i wzięli udział w licytacjach, a także nauczycielom i pracownikom technicznym Szkoły Podstawowej im. Edmunda Niziurskiego w Słopcu za przygotowanie festynu!

Do zobaczenia za rok!

Paulina Mularska-Ołowiak


Dzisiaj jest: 7 czerwca 2020 Imieniny: Jarosław, Robert, Wiesław

wybory-prezydenta-logozakladka-koronawirus2-www

odpady-nowe-konto.jpg

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12075381