Podsumowanie rundy jesiennej w lidze

MGKS Spartakus Daleszyce zakończył rundę jesienną w 3 lidze. Niestety nie była ona zbyt udana dla naszych piłkarzy, przyznać jednak trzeba, iż ambicji i zaangażowania naszym piłkarzom nie można odmówić. Często brakowało szczęścia i tak twierdzą nie tylko piłkarze czy trenerzy, ale również kibice naszej drużyny.

Mamy nadzieję, że w przyszłej rundzie uda się tak samo dobrze wystartować, jak udało się zakończyć zwycięstwem w derbach naszego województwa z drużyną Czarni Połaniec, gdzie nasza drużyna pokonała lokalnego rywala 2:1 (bramki Wiktor Wołowiec i Łukasz Zawadzki).

We wspomnianej rundzie jesiennej 3 ligi nasza drużyna zdobyła 13 pkt (3 zwycięstwa, 4 remisy, 10 porażek), bramki: 13:29, co daje nam na obecną chwilę 16 miejsce w ligowej tabeli. Pierwsza runda już za nami, jednak na pewno nie obędzie się jak w każdej przerwie zimowej czy letniej bez ruchów kadrowych.

Nasza drużyna musi się personalnie wzmocnić na kilku pozycjach, tak by w czerwcu spokojnie kolejny raz cieszyć się z utrzymania w tej trudnej i wymagającej lidze. Zadanie trudne ale jak najbardziej realne, tym bardziej, iż pod koniec Stycznia 2019 r, Spartakus jako jedna z niewielu drużyn trzeciej ligi, jedzie na tygodniowy obóz przygotowawczy w góry do miejscowości Barcice. Tam swoją ciężką pracą drużyna będzie szlifować formę na rundę wiosenną.

Z tego miejsca cała drużyna, trenerzy i zarząd klubu pragnie podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i doping na naszych meczach, tym bardziej szacunek za to, że byliście z drużyną na dobre i na złe.

Trzymajmy kciuki za NASZEGO Spartakusa.

Mateusz Głozowski


Dzisiaj jest: 28 maja 2020 Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

wybory-prezydenta-logozakladka-koronawirus2-www

odpady-nowe-konto.jpg

odpady2013

info-radca-prawny-www

aplikacja-blisko-baner

esesja logokielce-raj-dla-dzieci-logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

12060574