Aktualności PAP Samorząd

Diamentowe gody państwa Zychowiczów

Halina i Henryk Zychowicz z Wójtostwa obchodzili jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji przedstawiciele daleszyckiego magistratu na czele z Burmistrzem Dariuszem Meresińskim odwiedzili szanownych jubilatów, składając gratulacje i wręczając okolicznościowe upominki.

Dzięki jubileuszowi była okazja do wspomnień sześćdziesięciu lat wspólnego życia oraz do rozmów o zmianach, które zaszły przez te lata w Gminie Daleszyce. Pan Henryk był ostatnim naczelnikiem gminy, a także pełnił funkcje sekretarza.

- Było to ponad 30 lat temu, myślę, że gdyby żyjący w tamtych czasach ludzie i moi współpracownicy zobaczyli dzisiejsze Daleszyce to myśleliby, że jest to jakieś miasteczko z zachodniej Europy, a nie ich ukochana gmina – mówił pan Henryk.

Jubilaci podkreślali, że nie było łatwo przeżyć tyle lat razem. Potrzeba było dużo cierpliwości, wytrwałości i wyrozumiałości.

– Mój mąż nigdy się nie obrażał i zawsze dogadywaliśmy się niemal bez słów. Każdy z nas miał swoje obowiązki i wspólnie się wspieraliśmy. Za to musze go pochwalić – śmiała się pani Halina.

Państwo Zychowicz otrzymali z rąk Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Jowity Krzywickiej specjalny list gratulacyjny, po czym wszyscy obecni zostali zaproszeni na tort.

Życzenia kolejnych szczęśliwych wspólnych lat życia składali Jubilatom, Burmistrz Dariusz Meresiński, Sekretarz Piotr Ferens, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jowita Krzywicka, Kierownik Wydziału Administracji i Rozwoju UMiG w Daleszycach Anna Kosmala oraz dzieci i wnuczęta.

Mateusz Fąfara


Dzisiaj jest: 21 lutego 2019 Imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstus

utrudnienia-obwodnica

 

czyste-powietrzeodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11491800