Aktualności PAP Samorząd

Sportowe zakończenie ferii zimowych

Ostani dzień ferii zimowych pod hasłem „ Bajkowa Zima” przebiegał w duchu sportowym. Organizatorzy: Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Daleszycach zorganizowali zajęcia sportowe z animatorami sportowymi, podczas których przeprowadzono turnieje drużynowe, konkursy sprawnościowe, zabawy ruchowe.

Zaangażowanie i entuzjastyczne podejście uczestników nie pozostało bez nagrody. Wszyscy otrzymali z rąk pana burmistrza wyróżnienia w postaci medali.

Trwające od 12 lutego do 23 lutego zajęcia artystyczno-kulturalno-sportowe dla podopiecznych z MGOPS i dzieci spędzających ferie zimowe w domu możemy z dumą i radością uważać za zrealizowane i zakończone. Każdy dzień był wypełniony atrakcjami, które stanowiły nie tylko doskonałą zabawę, ale także intelektualne wyzwanie mające pobudzić umysły milusińskich. Wyrażamy ogromną wdzięczność opiekunom naszych podopiecznych, którzy troszczyli się o to , by dzieci mogły bezpiecznie dotrzeć na miejsce i cieszyć się przygotowanymi rozrywkami. Mamy nadzieje, że rozpoczynające się nowe półrocze będzie przepełnione optymizmem i dobrą energią, czego rezultatem okażą się świetne wyniki w nauce.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękownia dla pana Dariusza Meresińskiego- burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce, pana Piotra Roguli - dzielnicowego z KP w Daleszycach, pani Małgorzaty Perkowskiej KMP w Kielcach, pana Pawła Kosina z Nadleśnictwa z Daleszyc, pana Norberta Wojciechowskiego - prezesa OSP z Daleszyc, pana Damiana Mazura - ratownika medycznego, oraz innych osób , które w mniejszym lub większym stopniu zaangażowały się i wsparły organizację tego przedsięwzięcia.

Dzięki państwa dobroci i pomocy mogliśmy godnie i bezpiecznie prowadzić zajęcia w czasie ferii zimowych.
Wyrazem wdzięczności za tak słodko spędzony wspólnie czas był tort przygotowany dla uczestników. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia.


Dzisiaj jest: 15 grudnia 2018 Imieniny: Nina, Celina, Walerian

utrudnienia-obwodnica

WYBORY_SAMORZADOWE_2018

czyste-powietrze

odpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11409506