Aktualności PAP Samorząd

Dzień otwarty w Żłobku

W dniu 24 lutego 2018 roku odbył się „Dzień Otwarty” w Miejsko – Gminnym Żłobku w Daleszycach. Podczas tego dnia dzieci, które jeszcze nie uczęszczają do żłobka, w towarzystwie rodziców mogły obejrzeć wszystkie pomieszczenia w żłobku, zapoznać się z pracującymi paniami, ofertą placówki i wyposażeniem sal. Najmłodsi uczestniczyli w ciekawych zabawach integracyjnych, zajęciach plastycznych.

W spotkaniu udział wzięło kilkanaścioro dzieci z terenu naszej gminy wraz z rodzicami. Dzień ten dostarczył dzieciom mnóstwo radości i pokazał, że nasza placówka, jest bardzo dobrze wyposażona w sprzęt multimedialny, mebelki i zabawki. Jest to miejsce, gdzie można wspaniale spędzać czas. Przybyłym maluchom bardzo podobały się zajęcia z wykorzystaniem piasku kinetycznego. Ciekawostką dla nich były zabawy z farbami: stemplowanie oraz malowanie za pomocą grubych pędzli. Zabawy te rozwijały sprawność manualną oraz kreatywność.

Goście z zainteresowaniem obejrzeli teatrzyk kukiełkowy. Ogromnie podobały się także zabawy ruchowe na klockach sensorycznych oraz nowe zabawki i suchy basen. W nagrodę każde dziecko otrzymało kolorowy balonik, coś słodkiego oraz wiele wspaniałych przeżyć.

- Daleszycki żłobek to przyjazne i bezpieczne miejsce, w którym dzieci rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę ze światem, poznają pierwszych przyjaciół i rozwijają swoje umiejętności – mówi Dariusz Meresiński Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce, obecny podczas Dnia Otwartego.

- Nasz żłobek jest bardzo dobrze wyposażony. Zarówno zaplecze sanitarne, jak i zabawki, zostały dostosowane do potrzeb dzieci. O zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki oraz o odpowiedni ich rozwój dba wykwalifikowana kadra, którą tworzy 7 opiekunek, w tym pani pielęgniarka – zapewnia Małgorzata Wojciechowska, Dyrektor placówki. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili żłobek podczas Dnia Otwartego.

Mam nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców - był to mile spędzony czas. Dla rodziców, którzy nie mogli tego dnia przybyć i skorzystać z naszej oferty mamy miłą informację, że do 30 marca br. trwają zapisy do naszej placówki – podkreśliła Dyrektor Żłobka.


Dzisiaj jest: 14 grudnia 2018 Imieniny: Alfred, Izydor

utrudnienia-obwodnica

WYBORY_SAMORZADOWE_2018

czyste-powietrze

odpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11407619