Aktualności PAP Samorząd

Spartakus szlifuje formę

Zawodnicy III ligowego Spartakusa Aureus Daleszyce przygotowują się do rundy wiosennej na obozie w Barcicach. Tygodniowy pobyt w górach piłkarzy ma zaowocować dobrymi wynikami w walce o utrzymanie w lidze. Zawodnicy trenera Andrzeja Więcka nie mieli lekko. Codzienne bieganie w górach i zajęcia w hali mają dać formę, którą zaprezentują daleszyckim kibicom już 11 marca podczas meczu z aktualnie zajmująca 3 miejsce w tabeli Wólczanką Wólka Pełkińska.

Sparingi na „piątkę”

Podczas zgrupowania Spartakus rozegrał trzy mecze kontrolne, z rezerwami ekstraklasowej Sandecji Nowy Sącz, drużyną Wolski Lubań Maniowy oraz Barciczanką Barcice. Wszystkie pojedynki zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny w stosunku 5-1. – Jesteśmy zadowoleni z wyników i postawy naszych piłkarzy na boisku. Widać po nich chęć do gry oraz to, że solidnie przepracowali okres przygotowawczy – mówi Mateusz Głozowski, wiceprezes klubu.

Do drużyny z Daleszyc w przerwie zimowej dołączyło trzech nowych zawodników, Andrzej Paprocki (MKS Ełk), Szczepan Krzeszowski (Wierna Małogoszcz) oraz Daniel Wołowiec (drużyna juniorów Korony Kielce). Zostali oni ciepło przyjęci i mamy nadzieję, że będą stanowić duże wzmocnienie dla naszej drużyny – mówi Arkadiusz Janaszek, drugi trener zespołu.

Ważne wsparcie kibiców

Mamy nadzieję, że Spartakus w rundzie wiosennej będzie walczył o jak najlepsze wyniki w każdym meczu co pozwoli uzyskać bezpieczne miejsce w tabeli. Zapraszamy wszystkich kibiców do przychodzenia na stadion i dopingowania naszych piłkarzy w walce o trzecioligowe punkty.


Dzisiaj jest: 20 stycznia 2019 Imieniny: Fabian, Sebastian

utrudnienia-obwodnica

 

czyste-powietrzeodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11451820