Aktualności PAP Samorząd

Bal Kół Gospodyń

Za nami już trzeci bal zorganizowany przez Panie należące do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Daleszyce. Pomysłodawcami i organizatorkami Balu Karnawałowego są burmistrz Dariusz Meresiński oraz Panie, które na co dzień promują naszą gminę śpiewem, tańcem i pysznymi daniami podczas imprez z udziałem KGW. Jest to doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń wszystkich Pań zrzeszonych w daleszyckich Kołach Gospodyń.

Stroje rodem z Rio

Na balu w Miejsko Gminnym Ośrodku – Kultury w Daleszycach bawiło się ok. 120 osób w rytm skocznej muzyki serwowanej przez DJ Pawła. Wszystkie Panie zadbały również o odpowiednie stroje których nie powstydziłby się nawet uczestnicząc w karnawale w Rio de Janeiro. W trakcie zabawy karnawałowej odbyły się również konkursy

Duży sukces

Trzecia edycja Balu Karnawałowego Kół Gospodyń Wiejskich okazał się dużym sukcesem, tym bardziej, że wszystko zorganizowały same zainteresowane z własnych środków finansowych. Mamy nadzieję, że bal na stałe wpisze się w kalendarz imprez organizowanych w naszej gminie i czwarta edycja będzie jeszcze barwniejsza i kolorowa.

Dziękujemy za poświęcony czas i siły, które Panie włożyły, aby ten bal wyglądał tak okazale. Nie pozostaje nam nic innego tylko zaprosić na kolejny, już za niespełna rok.

Do zobaczenia!

 


Dzisiaj jest: 20 stycznia 2019 Imieniny: Fabian, Sebastian

utrudnienia-obwodnica

 

czyste-powietrzeodpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11451788