Aktualności PAP Samorząd

Dzień Babci i Dziadka w szkole podstawowej w Słopcu

dzien-babci-dziadka-slopiecChoć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w SP im. Edmunda Niziurskiego w Słopcu odbyła się 20 stycznia. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy licznie przybyli w szkolne mury, gdzie wypatrywały ich podekscytowane, roziskrzone oczy wnucząt.

Na wstępie pani Dyrektor - Katarzyna Wesołowska przywitała wszystkich ciepłymi słowami i życzyła przybyłym wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha. W pięknie udekorowanej sali zaprezentowali się uczniowie kl. ,,0’’i kl. ,,II’’ którzy przygotowali pod kierunkiem pań Mileny Cudzik i Edyty Moczydłowskiej doskonale znaną sztukę teatralną pod tytułem ,,Czerwony Kapturek”.

Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Swoje talenty wokalne zaprezentowali także uczniowie klas I i III. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Na zakończenie Babcie i Dziadkowie otrzymali własnoręcznie wykonane laurki, prezenty oraz zostali zaproszeni do wspólnej zabawy tanecznej z wnukami.

Był to niezwykły dzień, w którym gościło wiele uśmiechu, wzruszeń i radości. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

SP w Słopcu


Dzisiaj jest: 15 grudnia 2018 Imieniny: Nina, Celina, Walerian

utrudnienia-obwodnica

WYBORY_SAMORZADOWE_2018

czyste-powietrze

odpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11409590