Aktualności PAP Samorząd

Świąteczny koncert i wspólna zabawa w Daleszycach

Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami, to warto jednak na dłużej zatrzymać się w codziennej gonitwie i wspólnie cieszyć się wyjątkowym, bożonarodzeniowym czasem i atmosferą. Mieszkańcy gminy Daleszyce mieli taką możliwość 30 grudnia, podczas koncertu kolęd i pieśni uwielbienia „Tobie mały Panie…”. Wydarzenie, które zgromadziło tłumnie mieszkańców miasta i gminy oraz zaproszonych gości, miało miejsce w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Daleszycach. Na wszystkich zgromadzonych czekały niezwykle wzruszające, dopracowane pod każdym względem występy Chóru Uratowani z Daleszyc, Chóru Kameralnego Quodlibet ze Wzdołu Rządowego oraz wokalisty Dariusza Bernatka. Dwie części muzyczne, na które podzielony został ten wyjątkowy artystyczny spektakl, rozdzielone były występem zespołu tanecznego „Kryształki”.

Duchowy przewodnik całego przedsięwzięcia, wikariusz parafii w Daleszycach ks. Marcin Rej, serdecznie podziękował organizatorom spotkania - ks. dziekanowi Tadeuszowi Cudzikowi, proboszczowi parafii Daleszyce, Burmistrzowi Miasta i Gminy Daleszyce Dariuszowi Meresińskiemu, Dyrektorowi Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach Norbertowi Wojciechowskiemu, kierownikowi zespołu tanecznego Łukaszowi Górskiemu, firmie Prestiż HD oraz dyrygentowi Szczepanowi Królikowskiemu.

Mieszkańcy Daleszyc mieli także okazję do wspólnego spotkania i zabawy przy zupełnie odmiennej muzyce – 31 grudnia tradycyjnie już bawili się podczas nocy sylwestrowej na daleszyckim Rynku. Powitali Nowy Rok przy dźwiękach tanecznej muzyki a o północy, po imponującym pokazie fajerwerków i sztucznych ogni, przyjęli życzenia od świętującego wspólnie z mieszkańcami burmistrza.


Dzisiaj jest: 17 listopada 2018 Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz

utrudnienia-obwodnica

WYBORY_SAMORZADOWE_2018

czyste-powietrze

odpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11380468