Aktualności PAP Samorząd

Drugie Urodziny Stowarzyszenia "Razem dla Widełek"

11 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Widełkach członkowie Stowarzyszenia "Razem dla Widełek" spotkali się na miłej uroczystości - były to "Drugie Urodziny Stowarzyszenia" połączone z podsumowaniem działalności organizacji oraz zakończonych projektów zrealizowanych przez Stowarzyszenie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło sponsorów i przyjaciół naszego Stowarzyszenia: gościliśmy: Członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Piotra Żołądka, Przewodniczącego Rady Powiatu Kieleckiego Jana Cedro, Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce Dariusza Meresińskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Daleszycach Mariusza Dziadowicza, Radną Rady Miejskiej w Daleszycach Marzenę Cedro, Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Pawła Gratkę , Nadleśniczych - Krzysztofa Karsta z Łagowa oraz Tomasza Guza z Daleszyc, Prezesa PGN sp. z o. o w Cisowie , Anetę i Grzegorza Duda, Joannę Witkowską, Katarzynę i Marka Alf, Barbarę i Mirosława Szczepaniaków, Iwonę i Tomasza Duda.

W części oficjalnej uroczystości podczas prezentacji przygotowanej i przedstawionej przez Beatę Galiszewską goście mieli okazję zapoznać się z dwuletnią działalnością Stowarzyszenia „ Razem dla Widełek”. Dla członków Stowarzyszenia prezentacja ta stała się okazją do wspomnień ze wspólnie spędzonych chwil. W ramach podziękowania dla sponsorów za pomoc i wsparcie finansowe wręczone zostały podziękowania. Symboliczne podziękowania za ciężką pracę jaką wkładają w realizowane przedsięwzięcia przygotowano również dla wszystkich członków i sympatyków naszej organizacji. Pierwszy w dziejach organizacji Dyplom Członka Honorowego Stowarzyszenia „ Razem dla Widełek” trafił do Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Cedro, którego członkowie Stowarzyszenia jednogłośnie uznali za osobę mocno związaną z Widełkami, na którą w swoich działaniach zawsze mogliśmy liczyć. Były gratulacje, miłe słowa i prezenty, za które serdecznie dziękujemy i był oczywiście pyszny urodzinowy tort oraz wiele innych smakołyków. Zabawa była przednia, ale po ciężkiej pracy wszystkim się ona należała.

Zarząd Stowarzyszenia jeszcze raz bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomagają nam w realizacji naszych celów, jesteśmy pewni, że dobro powraca do każdego kto go czyni.

Prezentacja - Wspomnienia z naszej działalności


Dzisiaj jest: 17 listopada 2018 Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz

utrudnienia-obwodnica

WYBORY_SAMORZADOWE_2018

czyste-powietrze

odpady2013

aplikacja-blisko-baner

esesja logo

Projekty współfinansowane
ze środków Unii Europejskiej

flaga-unii

Zintegrowane Inwestycje Terytorialne
Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego

logo zit kof

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Daleszyce

Lokalny Program Rewitalizacji

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

pgn

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

mgops

logo-mgops-swiadczenia

Biuletyn Informacji Publicznejepuap2
 

Pogoda u nas

Pogoda Daleszyce z serwisu

Linki

zlobek-logo

geoportal-kielce

tpzd logo

wrota-swietokrzyskie x

logo bialelugi X

Swietokrzyskie-link

Powiat kielecki logo-link

pup kielce-logo

sodr modliszewice logo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa logo

Statystyki odwiedzin

11380472